Služby

Gelová modeláž nehtů

Gelová modeláž nehtů je v dnešní době již snad samozřejmostí. Jde o moderní a praktický způsob úpravy nehtů, vyznačuje se zejména trvanlivostí, pružností a odolností. Konečný vzhled záleží jen na Vás. Je velmi oblíbená a ideální pro perfektní zkrášlení rukou

Manikůra

Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit ale jsou i naší vizáží. Perfektní manikůra začíná dokonalým tvarem nehtů, dochází tedy k číštěni a tvarování. Součástí je také úprava kůžiček okolo nehtů a následné ošetření olejíčkem.

P.shine

Křehké a lámavé nehty jsou nejčastěji způsobeny dvěma příčinami. Nedostatečným prokrvením nehtového lůžka a našim způsobem života. P.Shine pomáhá hned dvojím způsobem. Při zalešťování pudru i pasty dochází k prokrvení lůžka, které je pak lépe vyživené. Nehty jsou navíc po aplikaci chráněny tenkou voskovou vrstvičkou, která spolehlivě nehty ochrání před účinky mýdel, jarů a dalších látek se kterými přicházíme do styku.

Pasta i pudr obsahují výhradně přírodní produkty: včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, glycerin, panthenol, vitamíny A E H a bentonit. Tyto komponenty se zalešťují do nehtu a tak kromě jejich vyživování dochází i k prokrvování. Toto vše podporuje zdravější růst nehtů a jejich posílení. Již po dvou až třech aplikacích jsou nehty pevnější. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a leskou se jako při použítí bezbarvého laku.

Parafínové zábaly

Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se tak lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt a zabraňuje tvorbě vrásek. Pokožka pak působí zdravějším dojmem a je krásně hladká.

Prodlužovní řas

Služba, založená na kvalitních produktech firmy Blink Lashes. Tato metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení.

Jak prodlužování probíhá?

Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné relaxační ošetření. Na výsledný efekt se můžete podívat ve fotogalerii.